Alle data på ett sted

    Samle data fra alle dine rekrutteringskanaler og få en samlet oversikt over hva som fungerer. Identifiser trender, følg konverteringer og optimaliser deres rekrutteringsinnsats med tydelige innsikter.

    Se alle produkter
    AttractifyAttractify

    Kampanjeytelse

    Siste 30 dager
    Visninger
    124,500
    +12%
    Rekkevidde
    45,200
    +8%
    Klikk
    3,450
    +15%
    Konverteringer
    286
    +22%

    Konverteringstrakt

    Fra visning til konvertering

    0.63%

    Total konvertering

    Visninger124,500
    Rekkevidde45,200
    Klikk3,450
    Konverteringer286

    Kampanjetrend

    Siste 6 måneder

    Visninger
    Klikk
    Konv.

    Aktive kampanjer

    3 aktive
    Systemutvikler - Stockholm
    Aktiv

    Rekruttering

    Employer Branding Q3
    Aktiv

    Employer Branding

    Data Engineer - Göteborg
    Pauset

    Rekruttering

    Alt dere trenger for datadrevet rekruttering

    En komplett analytics-plattform bygget for moderne rekrutteringsteam.

    Kampanjestatistikk

    Se ytelsen for alle deres kampanjer på ett sted. Sammenlign resultater og identifiser hva som fungerer best.

    Piksel-integrasjoner

    Koble til GA4, GTM, Meta Pixel, LinkedIn Insight, TikTok og Snapchat for komplett sporing.

    Digital talentpool

    Se aggregerte data over alle besøkende på deres karrieresider og landingssider.

    Trendanalyse

    Følg utviklingen over tid og se hvordan deres innsats påvirker kandidatstrømmen.

    Sanntidsdata

    Se hendelser når de skjer. Visninger, klikk og konverteringer oppdateres i sanntid.

    Plattformintegrasjoner

    Samle data fra alle annonseplattformer på ett sted for enkel sammenligning.

    Hvorfor velge vårt dashboard?

    Reelle resultater fra selskaper som bruker Attractify Dashboard.

    360°
    total synlighet

    Total oversikt

    Se all deres rekrutteringsinnsats samlet på ett sted. Slutt å logge inn på flere plattformer.

    40%
    bedre budsjettallokering

    Smartere optimalisering

    Identifiser raskt hvilke kanaler og kampanjer som gir best resultater, og flytt budsjettet dit.

    3.2x
    høyere avkastning

    Økt ROI

    Datadrevet rekruttering fører til mer effektive kampanjer og lavere kostnad per ansettelse.

    Sporing

    Spor det som faktisk betyr noe

    Få innsikt i hele kandidatreisen, fra første klikk til sendt søknad.

    Visninger og rekkevidde på alle kampanjer.
    Klikkfrekvens og engasjement
    Konverteringer og søknader
    Trafikkilder og kandidatadferd
    Kostnad per klikk og per søknad.
    GA4
    Tilkoblet
    Meta Pixel
    Tilkoblet
    LinkedIn Insight
    Tilkoblet
    TikTok Pixel
    Venter
    GTM
    Tilkoblet

    Hva våre kunder sier

    Vi sparer timer hver uke på å slippe å sammenstille rapporter manuelt. Alt finnes allerede i dashboardet!

    L
    Linda Bergström
    Digital Marketing Manager

    Piksel-integrasjonene var enkle å sette opp, og nå kan vi endelig se hele bildet av våre rekrutteringskampanjer.

    M
    Magnus Nilsson
    Talent Acquisition Lead
    Vanlige spørsmål

    Spørsmål og svar

    Svar på de vanligste spørsmålene om vårt dashboard.

    Kom i gang i dag

    Klar for å ta kontroll over deres rekrutteringsdata?

    La oss vise hvordan vårt dashboard kan gi dere bedre innsikt og smartere beslutninger.